
Gasiuk-Pihowicz: PiS powołuje się na prace zespołu ekspertów, o którym opozycja nic nie wie. Nie dopuszczono naszych ekspertów
Gasiuk-Pihowicz: PiS powołuje się na prace zespołu ekspertów, o którym opozycja nic nie wie. Nie dopuszczono naszych ekspertów
Kamila Gasiuk-Pihowicz odniosła się dziś w Polsat News do słów marszałka Kuchcińskiego, który zapewnił wczoraj o prowadzeniu intensywnych prac przez powołany przez niego „zespół ekspertów” ws. Trybunału Konstytucyjnego. Jak stwierdziła posłanka Nowoczesnej:
„Nic nie wiem. To jest strasznie nie fair ze strony PiS, że powołują się na działania komisji [ekspertów], o której partie opozycyjne nic nie wiedzą. Nie wiedzą, gdzie ta komisja się spotyka, nie dowiedzieliśmy nic o jej składzie, co więcej, nie dopuszczono do niej ekspertów opozycji. Więc trudno tu mówić o dialogu. Trudno nazwać tę komisję komisją sejmową. PiS-owi zależy na tym, żeby TK był jak najdłużej sparaliżowany”
Więcej z: Live

„Nie ma wątpliwości, kogo wybrali Polacy”. Hołownia potwierdza decyzję ws. Zgromadzenia Narodowego

„Bardzo dobra rozmowa o poważnych sprawach w życzliwej atmosferze”. PKN spotkał się z sekretarzem generalnym NATO
