
„Masz prawa. Korzystaj z nich”. Pierwszy klip protestujących przeciwko zmianom w TK
„Masz prawa. Korzystaj z nich”. Pierwszy klip protestujących przeciwko zmianom w TK
„SuperObywatel” – tak nazywa się pierwszy klip dotyczący protestów przeciwko zmianom w TK wprowadzanym przez PiS. W 40-sekundowym materiale są m.in. urywki z dotychczasowych protestów przed Sejmem oraz Pałacem Prezydenckim i przekaz o konieczności korzystania z praw obywatelskich. Klip nie zawiera poza tym politycznego przesłania: nazwa PiS się w nim nie pojawia.
https://youtu.be/2SJzGD-cYkM
Konto z którego opublikowano klip na YouTube nazywa się „Patrzymy na Was”, pojawił się w mediach społecznościowych w niedzielę.
Więcej z: Live

„To, że PiS kłamie i manipuluje w tej sprawie, nie będzie żadnym usprawiedliwienie”. Tusk odnosi się do afery z KPO i zapowiada konsekwencje

„Będę dopingował prezydenta, żeby nie było dla selfie, tylko dla rozwiązywania realnych problemów Polaków”. Kierwiński pytany o spotkanie Trump-Nawrocki

Kaczyński: Oświadczenie NIK potwierdza tylko, że fundamentem kampanii obecnej władzy było kłamstwo
