
O 11:00 konwencja PiS
O 11:00 konwencja PiS
O 11:00 rozpocznie się ostatnia duża konwencja PiS – w tym samym miejscu, co przed wyborami prezydenckimi. Jak pisaliśmy na 300POLITYCE, całość ma odbywać się pod hasłem „Ostatnia prosta – damy radę”.
Elementem przyciągającym uwagę na konwencji ma być flaga, której powierzchnia wynosi ponad kilometr kwadratowy. PiS przyzwyczaił w tym roku do konwencji zorganizowanych z dużym rozmachem i bardzo dobrych technicznie.
Ostatnia konwencja w tej kampanii ma być na tym samym poziomie, a celem jest pokazanie energii i mobilizacji w ostatnich kilkudziesięciu godzinach kampanii. Konwencję przygotowuje ten sam zespół, z Marcinem Mastalerkiem na czele.
Z kolei Jarosław Kaczyński o 13:00 weźmie udział w konwencji wyborczej w Radomiu, a 18:00 – w Siedlcach.
Więcej z: Live

„Kanon lektur pozostaje bez zmian”. Rzecznik rządu próbuje gasić pożar
Kidawa-Błońska: Hołownia zagalopował się w publicystyce i zapomniał, że jest drugą osobą w państwie

„Stał się zakładnikiem tego, że zbyt łatwo mówi, nie zastanawiając się”. Kidawa-Błońska o Hołowni
