
We wrześniu premiera książki Krzysztofa Gawkowskiego
We wrześniu premiera książki Krzysztofa Gawkowskiego
Na początku września w księgarniach ukaże się książka Krzysztofa Gawkowskiego. “Obudzić państwo” – bo tak będzie się nazywać – ma być swego rodzaju propozycją dla lewicowych wyborców. Jak to ujął prof. Kik, ofertą reformowania III RP – ale w duchu ewolucji, a nie rewolucji.
– Poruszam tematy edukacji, pracy, zdrowia, polityki zagranicznej czy służby Polsce. Pisze także o wolności, równości, patriotyzmie czy nowoczesnej lewicy. Szukam odpowiedzi, jaka będzie Polska za 30 lat, ale też wskazuję, jaką drogą powinna podążać, żeby właśnie za te 30 lat spełniała oczekiwania ludzi i żeby znowu nie było dylematów, czy jakieś segmenty funkcjonowania państwa zostały zapomniane – mówi 300POLITYCE Krzysztof Gawkowski.
Więcej z: Live

Kaczyński: Jesteśmy dużym, europejskim narodem i powinniśmy mieć kilka klubów, które odnoszą sukcesy w rozgrywkach europejskich
„Nie oszukuje się, nie ma się 100 konkretów na 100 dni”. Kaczyński o realizowaniu przez PiS zasady demokracji
