NEWS
29/07/2015
10:05
Szydło w środę w województwie lubuskim
Szydło w środę w województwie lubuskim
Beata Szydło w środę ma w planie kilka spotkań w województwie lubuskim. Szydłobus pojawi się m.in. w Gorzowie Wielkopolskim.
O 13:00 planowana jest konferencja prasowa przed szpitalem w Słubicach, później odbędzie się spotkanie z mieszkańcami miasta.
O 15:00 Szydło spotka się z mieszkańcami Sulęcina.
O 17:00 w planach jest spotkanie z rektorem, władzami uczelni oraz przedstawicielami środowisk gospodarczych i samorządu lokalnego w Gorzowie Wielkopolskim, o 17:45 kandydatka PiS na premiera porozmawia z mieszkańcami miasta.
live
20 min.
9 min.
„Oni zwariowali. Przyjechali do Warszawy i zajmują się związkami partnerskimi” — Błaszczak krytykuje PSL
61 min.
„Polska klasa polityczna postanowiła o zadłużeniu narodu na blisko 50 lat” — Bryłka o programie SAFE
3 godz.
Spotkanie Nawrocki-Siemoniak? Szłapka: Musi być uzgodnione z premierem
4 godz.
Tomczyk: Lista zadań, które dotyczy programu SAFE, w ciągu najbliższych tygodni zostanie pokazana przez rząd
4 godz.
„Cała ta furia, którą widzimy ze strony PiS-u, wynika z tego, że odezwali się lobbyści” — Tomczyk o SAFE
4 godz.
„Prawie 2 miliony osób czeka na tę ustawę” — Kotula o powołaniu komisji nadzwyczajnej ds. statusu osoby najbliższej
5 godz.
„Agencja Uzbrojenia, a nie KE będzie kontraktować polski sprzęt wojskowy” — Kosiniak-Kamysz odpiera zarzuty ws. SAFE
6 godz.
Kosiniak-Kamysz: Jeśli nie chcecie tańszego finansowania zakupów dla armii, jesteście przeciwko Wojsku Polskiemu
6 godz.
Domański zapowiada senacką poprawkę do projektu ws. SAFE
polecane
„Maski opadły. To już nie opozycja, to wrogowie polskiej niepodległości”. Tusk o głosowaniu ws. SAFE
polecane
Sejm uchwalił projekt ws. programu SAFE
polecane
"To podział, czy jesteś za bezpieczną Polską, czy bezbronną". Kosiniak-Kamysz uderza w przeciwników SAFE
polecane
"Każdy, kto głosuje przeciwko SAFE, jest albo głupcem, albo zdrajcą interesów Polski”. Domański w Sejmie
polecane
"Albo stwierdzicie, że nie ma 2 płci, tylko 240, albo wstrzymają wypłatę". Błaszczak o programie SAFE
polecane
Siemoniak: Czarnek nie wyklucza koalicji z partią Brauna. Maski opadają
polecane