NEWS
02/07/2015
09:03
Sondaż dla RZ: 40% Polaków uważa, że PBK powinien odejść na emeryturę
Sondaż dla RZ: 40% Polaków uważa, że PBK powinien odejść na emeryturę
38% Polaków uważa, że Bronisław Komorowski powinien pozostać w polityce i startować do Senatu. 40% - że powinien odejść na polityczną emeryturę. Z kolei 7% jest zdania, że ustępujący prezydent powinien stanąć na czele PO. Jak pisze "RZ":
"Za emeryturą dla Komorowskiego zdecydowanie opowiadają się zwolennicy PiS (64 proc.) i Pawła Kukiza (74 proc.). Z kolei wyborcy PO widzą go bardziej w Senacie (67 proc.) lub na emeryturze (15 proc.) niż na czele swej partii (9 proc.)"
live
4 godz.
3 godz.
„Dobrzy ludzie nigdy się nie poddają, walka trwa do końca” — Morawiecki w trakcie Q&A
3 godz.
Morawiecki: To, że Polska nie ma wstępu do Białego Domu, jest wielką stratą dla całej gospodarki
4 godz.
Morawiecki apeluje o zabronienie z korzystania ze smartphonów do pewnego wieku w polskich szkołach
4 godz.
Morawiecki: Merkel i Macron namawiali nas, żebyśmy ustąpili Putinowi
4 godz.
„Naprawa budżetu państwa po tych patałachach będzie trwała od roku do 2 lat” — Morawiecki w trakcie Q&A
4 godz.
Morawiecki o dzietności: Konstruując program dla kolejnego rządu, ten temat spędza mi sen z powiek
5 godz.
Tusk: Żurek… Oni dostaną niestrawności, już o to się z nim postaramy
5 godz.
Tusk: Moja partia dostała 31% głosów, więc zrobiłem 1/3 z tego, co obiecałem. Chyba uczciwy rachunek?
5 godz.
Powrót prac domowych? Tusk mówi o poszukiwaniach "modelu optymalnego"
polecane
"Nic bardziej obrzydliwego dziś nie zobaczycie". Wiceminister z Polski 2050 o nagraniu z Sekielskim
polecane
„Te osiągnięcia to w ogromnej większości kontynuacje tego, co myśmy podjęli”. Kaczyński o ''przejęciu władzy przez koalicję 13 grudnia''
polecane
"Mógłbym przywołać co najmniej 100 konkretnych powodów, dla których obywatele tracą wiarę, że ich głos ma znaczenie”. Prezydent na posiedzeniu RDS
polecane
"Część stosowała taktykę troszkę wojny podjazdowej”. Grabiec w dwulecie wyborów uderza w koalicjantów
polecane
Projekt ws. związków partnerskich zdjęty z posiedzenia Sejmu. Hołownia potwierdza
polecane
"Zasługuję na rząd, który mnie szanuje, a nie rujnuje". Szepcząca Polska jako lektor w spocie Morawieckiego
polecane