
Wieczory wyborcze na głównych antenach TVN, Polsatu i TVP
Wieczory wyborcze na głównych antenach TVN, Polsatu i TVP
Jak podają WirtualneMedia, wszystkie trzy największe telewizje – TVN, Polsat i TVP – zdecydowały się na pokazanie niektórych części wieczoru wyborczego na głównych antenach.
W przypadku TVN, program na głównej antenie będzie emitowany między 20:58 a 21:55. Gospodynią będzie Justyna Pochanke, a program poprowadzą też Bogdan Rymanowski, Monika Olejnik i Jarosław Kuźniar. Z kolei wyniki exit-poll Ipsos przedstawi Marcin Żebrowski.
Wieczór wyborczy Polsatu na głównej antenie będzie nadany 10 minut, między 20:55 a 21:05 – w przerwie finału „Tylko muzyki”. Wieczór poprowadzą Jarosław Gugała i Dorota Gawryluk, a wyniki exit-poll przedstawi Michał Stela.
Wieczór wyborczy w TVP poprowadzą Beata Tadla i Piotr Kraśko, a wyniki exit-poll przedstawi Micha Adamczyk. Program na antenie TVP1 będzie nadawany od 20:55 do 21:55.
Więcej z: Live

„Potrafił jak nikt”. Tusk komentuje wystąpienie Dudy
