
Trzaska-Wieczorek wpadkę PBK z suflowaniem łączy z Dudą i śpiewaniem o „Ojczyźnie wolnej…”
Trzaska-Wieczorek wpadkę PBK z suflowaniem łączy z Dudą i śpiewaniem o „Ojczyźnie wolnej…”
Szefowa biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek skomentowała wczorajszą wpadkę otoczenia Bronisława Komorowskiego z „suflowaniem” głowie państwa – w sytuacji, gdy rozmawiał on z kobietą przykutą do wózka inwalidzkiego. Trzasce-Wieczorek przyszły na myśl skojarzenia z Andrzejem Dudą.
„To był jednak żywioł. To była żywiołowa reakcja. Ktoś musi koordynować, podpowiadać, na zasadzie: “teraz idziemy tutaj” (…) Innym kandydatom też podpowiadano, kiedy mają pocałować żonę. Kiedy pan Andrzej Duda nie miał odwagi zaśpiewać „Ojczyznę wolną pobłogosław Panie”, śpiewał “racz nam wrócić” (…) Nie widziałam tej sytuacji, widziałam tylko, jak pan prezydent przyjął tę panią na wózku do Pałacu Prezydenckiego”.
Więcej z: Live
Morawiecki: Rozważania dyrektora Niemieckiego Instytutu Spraw Polskich są haniebne. Niemcy wciąż nie rozliczyły się ze swojej winy wobec Polski
Czarnek: Gdyby w obecnym Sejmie miała się zbierać większość, to nie widzę żadnych przeszkód, aby byli w niej posłowie partii Brauna
Bogucki szefem kancelarii Nawrockiego? Czarnek: Jeśli taką podejmie decyzję, będzie to znakomite rozwiązanie
