
Mastalerek o wyjściu z TVP: to nie bojkot, tylko próba zwrócenia uwagi
Wczorajsze wyjście Marcina Mastalerka ze studia TVP to „nie był bojkot, tylko próba zwrócenia uwagi na zachowanie mediów publicznych”.
Jak mówił rzecznik PiS w Kontrwywiadzie RMF: – Gdybym wczoraj grzecznie powiedział o tym, że PBK był 6 razy, a Andrzej Duda ani razu, to nikt by o tym nie mówił. Wczoraj zwróciliśmy na to uwagę, że nie będzie na coś takiego zgody. To farsa z demokracji.
Mastalerek ironizował też: – Zaproponowałem zmianę nazwy TVP Info na Komorowski Info. Jeżeli zmienią nazwę, to nie roszczę żadnych praw do tej nazwy.
Polityk PiS został przedstawiony przez Konrada Piaseckiego jako człowiek, który rozsławił się najszybszym wyjściem ze studia w dziejach mediów.
Więcej z: Live

„To był dobry dzień! Jestem wdzięczny prezydentowi”. Kaczyński podsumowuje dzień
Mastalerek: Oni dla żartów nazywają się demokratami. Tusk jest najbardziej autorytarnym przywódcą

Mastalerek: Nawrocki musi wyjść poza elektorat tylko jednej partii. Musi zachowywać się właśnie tak, jak Duda
