Live
Zandberg: Najlepszy kandydat PO przegrał z prawdopodobnie najsłabszym kandydatem PiS. Ludzie są rozczarowani rządami PO i jej małych sojuszników
– To, co bardzo jasno moim zdaniem widać, to to, że najlepszy, najsilniejszy kandydat, jakiego mogła wystawić Platforma Obywatelska w tych wyborach, przegrał z prawdopodobnie najsłabszym bądź jednym z najsłabszych kandydatów, jakich mógł wystawić PiS – powiedział Adrian Zandberg w „Porannej rozmowie” RMF FM.
– Nie sądzę, żeby to [wystawienie Radosława Sikorskiego] dało jakąś jakościową zmianę, bo to, co widać w wyniku wyborów, to to, że ludzie są bardzo rozczarowani tym, jak przez 1,5 roku Platforma i jej mali sojusznicy Polską rządzą – kontynuował.
Więcej z: Live

5 sierpnia 2025 13:59
Duda: Jestem przekonany, że dzisiaj nie da się wygrać wyborów, jeżeli ktoś nie dotrzymuje złożonych obietnic

5 sierpnia 2025 13:47
„Ogromnie dziękuję za ten sukces”. Duda odwołał ministrów

5 sierpnia 2025 11:26
„Przestępstwo zdrady dyplomatycznej”. PiS zapowiada zawiadomienie do prokuratury ws. Ruchniewicza
5 sierpnia 2025 11:16