Pomaska: Nie mam przekonania, że mieliśmy jakiegoś innego, lepszego kandydata niż Trzaskowski
– Ja nie słyszałam głosów, żebyśmy źle wybrali, wtedy kiedy członkowie KO decydowali w prawyborach o tym, że to Rafał Trzaskowski powinien być tym kandydatem – powiedziała Agnieszka Pomaska w „Rozmowie Piaseckiego” TVN24.
– Zwrócę uwagę na to, że on miał za sobą ogromny kapitał tych ponad 10 mln głosów 5 lat wcześniej. Jest bardzo dobrze oceniany jako prezydent Warszawy. To może być w niektórych miejscach jakiś bagaż, ale ja uważam, że to byłby prezydent na miarę Rzeczpospolitej – mówiła dalej.
– Ja mam takie głębokie przekonanie, że sam Rafał Trzaskowski wykonał ogromną pracę. Szkoda, że trochę zabrakło – niewiele, ale zabrakło. Jeszcze do końca nie wiemy, ile zabrakło, bo pojawiają się też wątpliwości przy liczeniu głosów i to analizujemy. Natomiast ja nie mam przekonania, że mieliśmy jakiegoś innego, lepszego kandydata. Ja nie słyszałam o takim kandydacie – wskazała.
Więcej z: Live
„Przecież nie mógł znów nas oszukać, prawda?”. Błaszczak o pakiecie ustaw deregulacyjnych

Duda: Jest wrażenie, że postkomuniści chcą przekręcić wybory prezydenckie. Nie dajmy sobie odebrać resztek demokracji i wolności

„Miliony dolarów płynęły do obozu Trzaskowskiego. Gdyby nie to, byłoby 55 do 45”. Morawiecki w amerykańskiej telewizji
