Live
Hołownia: Jest pytanie, kogo albo co będziemy wybierać. Czy po raz kolejny partię polityczną, czy człowieka
– Jest pytanie, kogo będziemy wybierać albo co. Czy będziemy wybierać po raz kolejny partię polityczną, bo podoba nam się ten rząd, albo nam się nie podoba, czy będziemy wybierać na podstawie tego, co już od 15 lat sądzimy i zawsze tak głosujemy, że kogo ta partia wskaże, to tego trzeba dawać – powiedział Szymon Hołownia na konferencji prasowej.
– Może byśmy tym razem nie wybierali partii w wyborach prezydenckich, bo od tego są wybory parlamentarne, tylko człowieka – kontynuował.
Więcej z: Live

8 maja 2025 22:33
Trzaskowski: Po prostu nie ma możliwości, żebyśmy wcielali pakt migracyjny. Będziemy twardzi na maksa
8 maja 2025 22:21
„Mówiłem im: słuchajcie, trzeba trzymać język za zębami”. Trzaskowski o komentarzach polityków PO wobec Trumpa

8 maja 2025 22:16
„Możecie się po mnie spodziewać tego, że ja będę Niemcom mówił: musicie się z tego rozliczyć”. Trzaskowski o reparacjach
8 maja 2025 21:55