Konfederacja ogłosiła swojego kandydata na wybory prezydenckie
– Rada Liderów wskazała Sławomira Mentzena, jako kandydata Konfederacji w wyborach na Prezydenta RP, które zostaną przeprowadzone w 2025 roku – ogłosiła Konfederacja na swoim profilu na Twitterze.
Oznacza to, że najpewniej nie dojdzie do prawyborów ani w samej Konfederacji, ani na szeroko rozumianej prawicy, zgodnie ze scenariuszem, o którym mówił 13 sierpnia Krzysztof Bosak.
Rada Liderów wskazała Sławomira Mentzena, jako kandydata Konfederacji w wyborach na Prezydenta RP, które zostaną przeprowadzone w 2025 roku. pic.twitter.com/xkdboV2ME0
— Konfederacja (@KONFEDERACJA_) August 20, 2024
Więcej z: Live
Mentzen: Za rządów Tuska Niemcy stali się tak bezczelni, że zaraz przy granicy zbudowali ośrodek deportacyjny dla nielegalnych migrantów

„To nie Moskwa ocaliła wolność świata”. Duda pisze o paradzie i ponawia apel ws. wydatków na obronność

„Im bardziej toną, tym bardziej wierzgają”. Hołownia zapowiada pozew w trybie wyborczym
