
Live
Prezes BGK: Szczyt Inicjatywy Trójmorza już 6-7 września
– Szczyt Inicjatywy Trójmorza już 6-7 września – poinformowała prezes BGK Beata Daszyńska-Muzyczka po spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą.
Trwa spotkanie Prezydenta @AndrzejDuda z polskimi ambasadorami z państw Inicjatywy Trójmorza.
Spotkanie ma charakter koordynacyjno-przygotowawczy w związku z wrześniowym VIII Szczytem Inicjatywy Trójmorza, który odbędzie się w Bukareszcie. pic.twitter.com/Z8txU6p16Z— Kancelaria Prezydenta (@prezydentpl) August 14, 2023
Więcej z: Live

29 lipca 2025 07:39
Polityczny plan wtorku: konferencja prezesa PiS, rano odprawa ws. sytuacji pogodowej, potem posiedzenie rządu

28 lipca 2025 19:17
Sasin o „Deklaracji Polskiej”: Co tam jest takiego, czego Konfederacja nie mogłaby podpisać? Powiedzcie, co wam w tej deklaracji nie odpowiada?
28 lipca 2025 18:57
Sasin: Tusk nie daruje Hołowni tego, że zdemaskował go jako człowieka, który chciał zabić demokrację w Polsce

28 lipca 2025 18:52