
Jabłoński: Ambasador Holandii zostanie wezwana do MSZ. Nie ma zgody na dyskryminację obywateli Polski
– W związku z wiarygodnymi, bardzo niepokojącymi informacjami o dyskryminacyjnych działaniach holenderskich służb wobec obywateli RP m. in. na terenie miasta Alkmaar, do MSZ została na jutro wezwana Ambasador Królestwa Niderlandów – poinformował na Twitterze Paweł Jabłoński.
– Nie ma zgody rządu RP na dyskryminację naszych obywateli. Osoby za to odpowiedzialne muszą ponieść konsekwencje. Liczymy w tej sprawie na współpracę z właściwymi organami Królestwa Niderlandów – dodał wiceszef MSZ.
W związku z wiarygodnymi, bardzo niepokojącymi informacjami o dyskryminacyjnych działaniach holenderskich służb wobec obywateli RP m. in. na terenie miasta Alkmaar, do @MSZ_RP została na jutro wezwana Ambasador Królestwa Niderlandów.
Nie ma zgody rządu RP na dyskryminację…
— 🇵🇱 Paweł Jabłoński (@paweljablonski_) October 6, 2023
Więcej z: Live

„Musimy mieć coraz więcej polskich żołnierzy”. Nawrocki o 300 tys., a nawet pół milionowej armii

„Polskie bezpieczeństwo tego dzisiaj wymaga”. Nawrocki: To się musi stać jak najszybciej

Nawrocki: Rosja nie jest niepokonywalna
