Live
Bielan: Koronawirus nie ma barw politycznych. Musimy w tej sprawie być zjednoczeni niezależnie od podziałów politycznych
– Oczywiście, wybory prezydenckie to jest najważniejsze wydarzenie na scenie politycznej w tym roku, ale od wyborów i kampanii oczywiście ważniejsza jest walka z tą, już chyba można powiedzieć, globalną pandemią – mówił Adam Bielan w rozmowie z Michałem Rachoniem w programie „Jedziemy” TVP Info.
– Koronawirus nie ma barw politycznych. Musimy w tej sprawie być zjednoczeni niezależnie od podziałów politycznych, stąd propozycja premiera Morawieckiego, by zaprosić wszystkich liderów do KPRM – mówił dalej.
Więcej z: Live
3 czerwca 2025 12:27
Hołownia: Musimy jak najszybciej dokonać resetu programowego koalicji
3 czerwca 2025 12:26
„Będziemy rozmawiać z PSL czy kontynuujemy ten projekt”. Hołownia o przyszłości Trzeciej Drogi
3 czerwca 2025 12:18
,,Próbuje przejąć inicjatywę z rąk Konfederacji”. Hołownia o propozycji Kaczyńskiego ws. rządu technicznego
3 czerwca 2025 12:18