
Live
Cymański: Zawsze mnie wkurzało w prawicy, że jest frajerska, że nie jest sprytna, inteligentna. Uważam, że w życiu i polityce trzeba być przenikliwym i uczyć się
– Zawsze mnie wkurzało w prawicy, że jest frajerska, że nie jest sprytna, inteligentna. Uważam, że w życiu i w polityce trzeba być też być przenikliwym i uczyć się. I my się uczymy. Wyrażam myśl generalną i wyborcy chcą, nasi wyborcy: bądźcie również cwani i sprytni, nie bądźcie tacy prymitywni – stwierdził Tadeusz Cymański w rozmowie z Konradem Piaseckim w „Rozmowie Piaseckiego” TVN24.
Więcej z: Live

28 lipca 2025 19:17
Sasin o „Deklaracji Polskiej”: Co tam jest takiego, czego Konfederacja nie mogłaby podpisać? Powiedzcie, co wam w tej deklaracji nie odpowiada?
28 lipca 2025 18:57
Sasin: Tusk nie daruje Hołowni tego, że zdemaskował go jako człowieka, który chciał zabić demokrację w Polsce

28 lipca 2025 18:52
„Okazał się człowiekiem odpowiedzialnym, odegrał historyczną rolę”. Sasin chwali Hołownię
28 lipca 2025 18:41