
Live
Czarzasty o starcie w wyborach parlamentarnych w ramach KE: W tej sprawie w SLD odbędzie się referendum. Uważam, że to, co się rozpoczęło w KE, jest dobrym początkiem. Jestem ze współpracy zadowolony
– W tej sprawie w SLD odbędzie się referendum, w którym weźmie 23 tys. członków – mówił Włodzimierz Czarzasty podczas konferencji prasowej w Sejmie.
– Uważam, że to, co się rozpoczęło w Koalicji Europejskiej, jest dobrym początkiem. Jestem ze współpracy w tej koalicji zadowolony. Jest wiele rzeczy do poprawienia, ale to są trzy miesiące funkcjonowania. Przez pierwsze trzy miesiące w każdym związku jest dużo cudownej namiętności, teraz przychodzi czas na dojrzały, rozsądny związek – dodał Czarzasty.
Więcej z: Live

4 lipca 2025 20:45
Bielan: SOP zajmuje się przekazywaniem informacji zaprzyjaźnionym dziennikarzom

4 lipca 2025 17:55
„Twardo stoję na stanowisku, że politycy różnych opcji powinni ze sobą rozmawiać”. Hołownia odnosi się do medialnych doniesień
4 lipca 2025 17:25
„Pierwszy żołnierz od II wojny światowej, który poległ w obronie granicy”. Duda wspomina sierżanta Sitka

4 lipca 2025 17:21