
Miller o rozdźwięku wewnątrz KE nt. 500+: Bardzo dysfunkcjonalne. Przeciwnik polityczny zawsze czyha na różnice poglądów i bezlitośnie je wykorzystuje
„To jest bardzo dysfunkcjonalne. Mam nadzieję, że 6 kwietnia, kiedy odbędzie się pierwsza konwencja Koalicji Europejskiej i zostanie tam przyjęte minimum programowe, to od tego czasu wszyscy, którzy zaangażowali się w KE będą mówić podobnym głosem. W każdej kampanii wyborczej jest to bardzo ważne” – mówił w Poranku Radia TOK FM, w rozmowie z Karoliną Lewicką były premier i kandydat KE do PE, Leszek Miller, odnosząc się do rozdźwięku nt. programu 500+ pomiędzy PO, SLD a Nowoczesną.
„Przeciwnik polityczny zawsze czyha na różnice poglądów, różnice zdań i bezlitośnie te różnice wykorzystuje. Dzisiaj możemy usprawiedliwić, że jesteśmy przed konwencją, ale kampania trwa i przykład spotu, który wypuścił PiS, jest dowodem na to, jak skutecznie można atakować przeciwnika” – dodawał.
Więcej z: Live
Kiedy MSZ dowiedział się o dronie? Bosacki: Przed południem, ok. 10-11
„Nie może agresor przed samym sobą gwarantować bezpieczeństwo ofierze”. Bosacki o rosyjskiej propozycji
„W tym formacie mógł być tylko i wyłącznie prezydent Nawrocki”. Bosacki o poniedziałkowym szczycie w Białym Domu
