
Live
Biedroń: Stworzymy Komisję Sprawiedliwości i Pojednania. Rozliczymy tych, którzy dopuścili się naruszenia podstawowych praw i wolności zapisanych w konstytucji
– Państwo musi też wyciągnąć konsekwencje wobec tych, którzy łamią jego podstawowe zasady. Dlatego stworzymy Komisję Sprawiedliwości i Pojednania. Rozliczymy tych, którzy dopuścili się naruszenia podstawowych praw i wolności zapisanych w konstytucji – mówił Robert Biedroń podczas konwencji na warszawskim Torwarze.
Więcej z: Live

19 września 2025 11:53
Szefernaker: W czasach gdy wokół Polski pożar, rząd robi wiele, żeby zepsuć nasze sojusznicze relacje

19 września 2025 11:32
„Czy jeszcze można im ufać w jakiejkolwiek sprawie?”. Morawiecki o „rzeczniku, który dezinformuje” oraz „rządowej agencji, która kłamie”
19 września 2025 10:49
Berek: Ministrowie, którzy kładą priorytety na stół, mają je zrealizować

19 września 2025 10:38