
Bochenek: W czwartek w Warszawie spotkanie przywódców państw Grupy Wyszehradzkiej
Bochenek: W czwartek w Warszawie spotkanie przywódców państw Grupy Wyszehradzkiej
– Potwierdzam tę informację. W czwartek w Warszawie dojdzie do spotkania przywódców krajów Grupy Wyszehradzkiej. To spotkanie będzie preludium przed zbliżającym się szczytem w Brukseli, jak i szczytem rzymskim – poinformował Rafał Bochenek na konferencji w KPRM.
Jak mówił wcześniej rzecznik rządu: – W środę o 13:00 odbędzie się ważna konferencja związana z szeregiem działań, które od wielu miesięcy podejmuje rząd premier Szydło – działań humanitarnych, które są związane z pomocą, jaką dostarczamy, świadczyć na rzecz osób, które są osobami poszkodowanymi w wyniku działań wojennych, chociażby na terenie Syrii. Zostanie ogłoszona i zainaugurowana współpraca ze stroną kościelną w ramach kolejnych działań humanitarnych, które będą podejmowane. W środę pani premier ten projekt zainauguruje.
Więcej z: Live

Polityczny plan niedzieli: bitwa na marsze, wizyta prezydenta-elekta Rumunii

Bosak: Czy poszedłbym na piwo z Trzaskowskim? Zdecydowanie nie
„Z Nawrockim też bym poszedł na piwo, ale nie zaprosił”. Mentzen komentuje nagranie: Politycy powinni umieć normalnie ze sobą rozmawiać
