
„Wszyscy ponad podziałami spotkajmy się 7 maja” – przekaz Nowoczesnej w nowym klipie o marszu 7 maja
„Wszyscy ponad podziałami spotkajmy się na marszu 7 maja” – mówi w nowym klipie Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz. Politycy partii Ryszarda Petru – którzy występują w tym klipie – mówią też o wspólnych wartościach dla wszystkich uczestników sobotniego wydarzenia. W klipie – poza Petru – pojawia się też Monika Rosa, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Paweł Rabiej i Piotr Misiło.
Jak mówi Petru o czterech głównych elementach przekazu sobotniego marszu:
„Tego dnia musimy mocno pokazać rządzącym, że nie zgadzamy się na łamanie prawa, nie zgadzamy się na zawłaszczanie państwa i wypychanie nas z Unii Europejską. Nie zgadzamy się też na szerzenie języka nienawiści”.
W klipie Platformy dotyczącym marszu pojawił się tylko Grzegorz Schetyna, Nowoczesna chce pokazać – poprzez udział swoich polityków – że cała partia razem działa wokół wspólnego celu.
Więcej z: News

Polityczny plan tygodnia: ostatni polityczny weekend przed I turą, kolejna debata Republiki, Trzaskowski i Hołownia ze Stanowskim, Duda o składce zdrowotnej, podpisanie traktatu z Francją, RPP o stopach procentowych

Prezydent w orędziu o braku ulicy Lecha Kaczyńskiego, przemyśle pogardy i rosyjskim imperializmie [5 CYTATÓW]

Polityczny plan tygodnia: Kaczyński z parlamentarzystami przed prokuraturą, rząd o obronności i wiatrakach, Tusk na szczycie UE, Duda na Węgrzech, Sejm o zasadach wyjścia Polski z UE, nowe formaty spotkań Trzaskowskiego
