
Rzecznik KE: Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy od Polski odpowiedź na list w sprawie ustawy medialnej
Rzecznik KE: Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy od Polski odpowiedź na list w sprawie ustawy medialnej
Jak powiedział na konferencji prasowej rzecznik KE:
„Wczoraj wieczorem komisja otrzymała odpowiedź na list komisarza Timmermansa o [nowej] ustawie medialnej. Analizujemy tę odpowiedź, nie mam w tej chwili nic więcej do dodania. Timmermans i Juncker bardzo jasno się wyrażali o tej sprawie wczoraj [na konferencji]”
Rzecznik potwierdził też, że w przyszłym tygodniu komisarz Miguel Arias Cañete odwiedzi Polskę i spotka się m.in. z ministrem Szyszko. Tematem rozmów ma być m.in. unijna polityka klimatyczna.
Więcej z: Live

Hołownia: Sformułowania „zamach stanu” użyłem w „Gościu Wydarzeń”, nie w znaczeniu prawnym a politycznej diagnozy, opisu sytuacji w której dochodzi do poważnej destabilizacji

Morawiecki: Jeszcze w tym roku przekroczymy próg 60% długu finansów publicznych. Każdego dnia 2025 r. rząd Tuska zadłużał nas na ponad 661 mln.

„Ma nadzieję, że znowu uda się oszukać Polaków? A może liczy na naszą naiwność?”. Kaczyński komentuje wystąpienie Tuska
