
Kosiniak-Kamysz: Potrzebna pilna nowa ustawa o TK. Jeśli PAD jej nie zgłosi, to PSL da radę
Kosiniak-Kamysz: Potrzebna pilna nowa ustawa o TK. Jeśli PAD jej nie zgłosi, to PSL da radę
Władysław Kosiniak-Kamysz zapowiedział, że skoro PAD nie dał rady zaproponować swojego projektu ustawy o TK, to PSL chętnie włączy się w prace nad nim – bądź zaproponuje własny projekt. Jak mówił prezes PSL po spotkaniu ze Związkiem Młodzieży Wiejskiej:
„Jest potrzebna pilna nowa ustawa po 2 wyrokach Trybunału Konstytucyjnego. Jeśli prezydent Duda jej nie zgłosi, to PSL da radę”
Prezes PSL rozmawiał dzisiaj także o zmianach w Trybunale Konstytucyjnym z liderami Forum Młodych Ludowców. Jak słyszymy, FML chce organizować spotkania informacyjne w regionie dot. TK, bo wielu ludzi nie rozumie, o co tak naprawdę chodzi.
Więcej z: Live

Sasin o „Deklaracji Polskiej”: Co tam jest takiego, czego Konfederacja nie mogłaby podpisać? Powiedzcie, co wam w tej deklaracji nie odpowiada?
Sasin: Tusk nie daruje Hołowni tego, że zdemaskował go jako człowieka, który chciał zabić demokrację w Polsce
