
Szydło odpowiada PEK: „Gdyby obietnica Tuska została spełniona, bylibyśmy drugą Grecją”
Szydło odpowiada PEK: „Gdyby obietnica Tuska została spełniona, bylibyśmy drugą Grecją” Beata Szydło przed spotkaniem z mieszkańcami Ostrowi Mazowieckiej odpowiedziała na poniedziałkowy przekaz premier Kopacz dotyczący Grecji i obietnic polityków. Jak stwierdziła:
Premier Kopacz mówiła dziś obietnicach polityków i sytuacji Grecji. Tusk we wrześniu 2008 w Krynicy zapowiedział, że w 2011 roku wejdziemy do strefy euro. Gdyby ta obietnica została spełniona, to Polska byłaby dziś drugą Grecją.
Tusk w 2008 r. mówił o strefie euro: „Dzisiaj możemy odpowiedzialnie powiedzieć, ze naszym celem jest rok 2011. Jest to zadanie trudne, ale oceniamy, ze mozliwe”.
To ma być główny przekaz polityków PiS w ciągu najbliższych kilkunastu godzin.
Więcej z: Live
„Pierwszy żołnierz od II wojny światowej, który poległ w obronie granicy”. Duda wspomina sierżanta Sitka

„Chcę jeszcze raz przeprosić was za wszelkie przykrości”. Duda do żołnierzy
„Dziękuję za bohaterską obronę nie tylko naszego bezpieczeństwa, ale też granic UE”. Duda na granicy z Białorusią
