Jerzy Wenderlich w Sygnałach Dnia PR1 o „niezbędniku lewicy”: Nie oceniajmy, przez pryzmat czego tam nie ma. Oceniajmy przez pryzmat, co tam jest.

Adam Hofman w „Gościu Poranka” TVP Info o mecenasie Rogalskim: Mecenasa Rogalskiego do PiS sprowadził Zbigniew Ziobro. Mam nadzieję, że wyborcy rozstrzelają go przy urnie wyborczej. Rogalski kiedy dużo zarabiał był miły i przynosił teorię od helu po mgłę. Kiedy przestał zarabiać nastąpiła zmiana. Uwierzyliśmy Ziobrze, że to człowiek godny zaufania. Pytanie czy rola Rogalskiego w tym śledztwie od początku była dwuznaczna. Przez 2 lata uzbierała się bardzo duża kwota. Gazeta nie mija się z prawdą ws. zarobków Rogalskiego.Przyczyny zachowania Rogalskiego? Obóz władzy, ogólnie, ma dziś siłę zastraszania i kupowania ludzi.

O czerwcowym kongresie i wyborach: PiS w przeciwieństwie do PO nie ma kłopotów z przywództwem. Nie wykluczam, że na kongresie pojawi się kontrkandydat dla prezesa, ale z kim J.Kaczyński miałby dziś przegrać? Kilka spraw w partii trzeba uporządkować – m.in. struktury w regionach i zwiększyć liczbę członków.

O propozycji Macieja Laska: Maciej Lasek robi dziś kolejny unik. Ma bronić wcześniejszych ustaleń. Dowody na przyczyny katastrofy są w Rosji. Ale ze swojej strony możemy pokazać jeszcze jakieś dokumenty. Ewentualne spotkanie musi być jawne.

O ustawie dot. prywatyzacji LOTu: Zrobimy wszystko żeby nie dopuścić do prywatyzacji LOTu. Obniżyłaby prestiż Polski. LOT to perła w koronie.

Stefan Niesiołowski w Radiu ZET o zegarkach Nowaka: Wielokrotnie pożyczałem rower od kolegi, a nikt się tym nie zajmuje.Nie będę komentował,nie znam szczegółów.

Niesiołowski o matkach IV kwartału: Ostrzegałem przed tym. Premier ustąpił, teraz ma następny pasztet na głowie. Każda data jest granicą.

Roman Giertych w TOK FM: Mam wrażenie, że Donald Tusk nie znajduje w swoim otoczeniu dobrych PR-owców. A przecież mówiło się zawsze, że Platforma jest świetna w PR. Mam wrażenie, że jest beznadziejna (…) Wszystko wskazuje na to, że PiS wygra przyszłe wybory. I to wygra bardzo znacząco

Mariusz Kamiński w RMF FM: Nie wykluczam zamachu, nie wykluczam również, że zamachu nie było. W tym momencie jest na to jeszcze za wcześnie.

Kamiński o raporcie Macierewicza: Oczywiście, to nie jest raport końcowy. Czekamy jeszcze na pracę prokuratury, której te działania muszą być pod społeczną kontrolą i zespół Macierewicza również nie zakończył swoich prac. Nie jest to raport ostateczny

fot. tokfm.pl