Sasin w Korei Południowej. Wicepremier Jacek Sasin udaje się z wizytą do Korei Południowej. Wicepremierowi towarzyszyć będą prezes PGE Wojciech Dąbrowski oraz prezes PGZ Sebastian Chwałek. Głównym tematem rozmów będzie współpraca polsko-koreańska w zakresie energetyki jądrowej i przemysłu zbrojeniowego. W poniedziałek szef MAP spotka się z ministrem handlu, przemysłu i energii oraz z ministrem agencji planowania zakupów obronnych. W planie jest też wizyta w południowokoreańskiej elektrowni jądrowej Shin-Kori.

GUS o inflacji. W poniedziałek o 10:00 GUS poda dane o inflacji za październik, a mówiąc precyzyjniej, będzie to szybki szacunek wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych w październiku.

PAD na otwarciu Muzeum – Domu Rodziny Pileckich. W środę w Ostrowi Mazowieckiej prezydent Andrzej Duda weźmie udział w uroczystym otwarciu Muzeum – Dom Rodziny Pileckich.

Sejm o legalności działań samorządowców w wyborach prezydenckich. Na rozpoczynającym się w czwartek dwudniowym posiedzeniu Sejm zajmie się – w ramach I czytania – zgłoszonym przez PiS projektem ustawy o legalności działań organów gminy zaangażowanych w organizację wyborów prezydenckich w 2020 roku. Posłowie mieli zająć się też propozycją dot. strategicznych spółek, ale projekt PiS został wycofany.

Fot. MAP