Za nami bardzo ciężki rok. Gdyby w 2019 ktoś powiedział, co wydarzy się w 2020, nikt by nie uwierzył. To rok nie tylko walki o zdrowie, bezpieczeństwo i gospodarkę, ale o to, co będzie z nami jutro, za miesiąc, czy za kilka lat. Mimo wszystko cieszymy się sukcesami, które w natłoku informacji mogą przejść niezauważone, a są wielkie – mówi lektor w nowym klipie przygotowanym przez PiS, który 300POLITYKA publikuje jako pierwsza. Niespełna minutowy spot podsumowuje rok i przypomina o wynegocjowanych przez premiera Morawieckiego środkach unijnych.

To Polska wynegocjowała największy budżet z UE. Te pieniądze to 770 mld zł, to 770 miliardów szans na lepsze jutro, na miejsca pracy, na pomoc firmom, na rozwój, na lepszą edukację, na wsparcie polskiego rolnictwa. Wszyscy wiemy, że po nocy przychodzi dzień. 2021 – nowy, lepszy czas – mówi dalej lektor.

Kończy się bardzo trudny rok, trudny dla Polski, dla Polaków, ale i dla całego świata. Równocześnie większość z nas z nadzieją patrzy w przyszłość, licząc na powrót do normalnej codzienności. Będziemy robić wszystko, żeby ten powrót był jak najszybszy, żebyśmy rozwijali się coraz dynamiczniej, żeby rosła zamożność Polaków – mówi w rozmowie z 300POLITYKĄ jeden z ważnych polityków PiS.

Polska wynegocjowała pod rządami PiS największy budżet ze wszystkich państw członkowskich UE. Przeznaczymy te pieniądze na rozwój, odbudowę gospodarki i rynku pracy po pandemii, edukację czy rolnictwo. Razem ze skuteczną polityką gospodarczą pozwoli nam to podejmować przyszłe wyzwania i czynić nasz kraj coraz silniejszym i bogatszym – zaznacza nasz rozmówca.