Po DudaBusie i Air Korwin One, także Janusz Palikot wykorzystuje wyborczy pojazd do prowadzenia kampanii. Swoim konwojem, lider TR wraca do metod wyborczych z 2011 roku i otwiera nowy etap kampanii. Jutro, jak mówi jego bliski współpracownik, zaczyna się objazd z prawdziwego zdarzenia, połączony z zbieraniem podpisów i promocją hashtagu.

O 8:30 pod Sejmem Palikot na briefingu zaprezentuje 3 kampanijne pojazdy – Opla, Renault i swojego Land Rovera, którym jeździł już w 2011 roku. Lider Twojego Ruchu w tym tygodniu pojawi się m.in. w województwie pomorskim. Poniedziałek rozpocznie od wizyty na targowisku we wsi Piątek w woj. łódzkim. Na wieczór zaplanowano spotkanie i konferencję w Szczecinie.

We wtorek w Słupsku o 18:30 spotka się z Robertem Biedroniem. Do Warszawy wróci dopiero w piątek. Objazd będzie prowadzony we wszystkie niesejmowe dni.

Po wypróbowaniu wielu modeli kampanii, Palikot wraca do sposobów docierania do wyborców, które dały mu sukces w 2011 roku. Stawia na objazd kraju, a nie obecność w ogólnopolskich mediach. Od wielu tygodni podkreśla, że sondaże na początku kampanii parlamentarnej też dawały mu śladowe poparcie, a wzrosło ono dopiero na ostatniej prostej.