Komu służy ACTA: "Nie służy on ani społeczeństwu ani twórcom, tylko pośrednikom, a w szczególności wielkim posiadaczom praw autorskich, w tym koncernom medialnym, głownie zresztą amerykańskim." 

 

O debacie: "Przede wszystkim nie ma żadnej debaty – debatuje facebook, debatują NGOsy i po spadku notowań doszło do spotkania z rządem. " 

 

O potrzebie nowego otwarcia: "Potrzebne jest nowe otwarcie, wyjście z atmosfery barykad, zgromadzenie przy stole wszystkich zainteresowanych stron i dojście do konkluzji". 

 

O politykach: “Oczywiście niektórzy politycy nie są przygotowani do życia w erze cyfrowej, świadczy o tym zarówno ich język („ten świat”, „to środowisko”), jak i ostatnio nagłaśniane zdjęcia i fakty ze sposobu używania sieci i urządzeń. Portale się z tego śmieją, ale moim zdaniem nie ma się z czego śmiać, ponieważ to jest bariera niezrozumienia między światem cyfrowym a analogowym”

 

O protestach: "Najbardziej zaskoczyło mnie to, że ludzie nie protestowali z powodu podatków, emerytur i innych cięć, a wyszli na ulicę z powodu zagrożonej wolności internetu i braku demokratycznego uczestnictwa w procesie stanowienia prawa." 

 

“Jak mysle o tym, to przypomina mi się godło polskiej prezydencji, idący szereg kolorowych postaci a na przedzie idzie postać z polską flagą. Godło to namalował autor godła Solidarnosci, co ma symboliczny wymiar. Przez całą prezydencję byłam ciekawa, dokąd ten człowiek z polską flagą poprowadzi Europejczyków.”

 

O Pudelku: "Glos Pudelka jest ważny, ponieważ to glos przeciętnego zjadacza chleba, celebryci mają swoje racje, a użytkownicy swoje"