
Poręba: Zaczynamy od jutra akcję „Trasa dotrzymanego słowa”
– Ruszamy z taką właśnie akcją pokazującą również tę hipokryzję, ten brak prawdomówności, brak umiejętności, sprawczości ze strony Donalda Tuska, który te najważniejsze, strategiczne, jedne z najbardziej istotnych inwestycji czy przedsięwzięć w Polsce po prostu obśmiewał, podważał, krytykował, zwyczajnie w nie nie wierzył – stwierdził Tomasz Poręba na konferencji prasowej.
– Ruszamy w najbliższych dniach, już od jutra prezes Jarosław Kaczyński będzie na Podlasiu, ruszamy z naszą nową taką kampanijną akcją pod hasłem „Trasa dotrzymanego słowa”, trasa dotrzymanego słowa przez Prawo i Sprawiedliwość […] Zaczynamy tę akcję od jutra, od konferencji prasowej właśnie na Podlasiu gdzie będzie ona dotyczyła bezpieczeństwa, ale w tle będzie właśnie mur, o którym właśnie rozmawiamy, zbudowany przez Prawo i Sprawiedliwość, żeby chronić Polskę i Polaków, a w kolejnych tygodniach będziemy państwa zapraszać w różne miejsca Polski, żeby pokazać tą naszą sprawczość – kontynuował.
– Ruszy też za nami, za prezesem, który zainauguruje jutro tę akcję, cały klub parlamentarny – mówił dalej.
Więcej z: Live

Polityczny plan poniedziałku: Oświadczenie prezydenta, premier o tym, gdzie były ukryte pieniądze na programy społeczne, Duda w Koszalinie i Połczynie, Lewica o “Komisji ds. wyeliminowania przeciwników politycznych”

Kaczyński do dziennikarza TVN24: Jestem zmuszony traktować pana jako przedstawiciela Kremla

Kaczyński: Zagrożenia związane z zarzutami odnośnie komisji ds. wpływów rosyjskich są urojone. Mam nadzieję, że prezydent podpisze ustawę
