O 8:45 w Sejmie odbędzie się briefing prasowy z udziałem rzecznika prasowego PiS Rafała Bochenka i rzecznika prasowego rządu Piotra Müllera. O 10:45 marszałek Sejmu Elżbieta Witek spotka się z przewodniczącą Zjednoczonego Gabinetu Przejściowego Białorusi Swiatłaną Cichanouską, a o 11:30 na posiedzeniu sejmowej komisji spraw zagranicznych odbędzie się spotkanie z przedstawicielami białoruskich środowisk obywatelskich  opozycyjnych.

Sejm rozpocznie posiedzenie o 10:00 od I czytania rządowego projektu ustawy o Planie Strategicznym dla wspólnej polityki rolnej, a następnie, o 12:00, odbędzie się I czytanie rządowego projektu ustawy o świadczeniu pieniężnym przysługującym członkom rodziny funkcjonariuszy lub żołnierzy zawodowych, których śmierć nastąpiła w związku ze służbą albo podjęciem poza służbą czynności ratowania życia lub zdrowia ludzkiego albo mienia.

O 13:30 odbędzie się I czytanie rządowego projektu ustawy o Krajowej Sieci Onkologicznej. Z kolei o 21:15 odbędzie się II czytanie pilnego rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw – wcześniej tym projektem zajmie się sejmowa komisja.

O 12:30 senackie komisje wysłuchają informacji nt. aktualnego stanu przygotowania rządu do pozyskania środków z Krajowego Planu Odbudowy.

O 13:00 w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wezmą udział w spotkaniu z przedstawicielami kościołów i związków wyznaniowych oraz mniejszości narodowych i etnicznych obecnych w Polsce.