O 9:15 w Sejmie odbędzie się konferencja prasowa posłów Koalicji Obywatelskiej Kamili Gasiuk-Pihowicz i Arkadiusza Myrchy. Temat: Ziobro przegrywa. Ustawa o notariacie odrzucona. Kuratorzy zrealizowali część postulatów.

O 10:00 w Senacie odbędzie się posiedzenie Komisji Nadzwyczajnej do spraw wyjaśnienia przypadków nielegalnej inwigilacji, ich wpływu na proces wyborczy w Rzeczypospolitej Polskiej oraz reformy służb specjalnych. Komisja wysłucha ekspertów w zakresie oceny kontroli nad służbami specjalnymi w Polsce.

Na piątkowe posiedzenie zostali zaproszeni były szef CBA Paweł Wojtunik, były wiceszef MSWiA Antoni Podolski, doktor nauk prawnych z Katedry Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego Adam Behan oraz Wojciech Klicki z Fundacji Panoptykon.

O 10:30 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa Polski 2050 Szymona Hołowni z udziałem przewodniczącego Szymona Hołowni oraz ekspertów Instytutu Strategie 2050 Łukasza Krasonia i Adriany Porowskiej. Temat: Prezentacja planu dla osób z niepełnosprawnościami i ich opiekunów “Pełnoprawni”.

O 12:00 w Pałacu Prezydenckim prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wezmą udział w uroczystości, podczas której PAD wręczy odznaczenia państwowe z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami.