O 9:00 w Sejmie odbędzie się briefing prasowy z udziałem rzecznika prasowego PiS Radosława Fogla i rzecznika prasowego rządu Piotra Müllera.

O 10:00 odbędzie się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego o obecnej sytuacji epidemicznej w kraju oraz rekomendacjach dotyczących 4. dawki szczepienia przeciw COVID-19. Także o 10:00 obrady wznowi Senat – będzie to drugi dzień posiedzenia.

Sejm wznowi obrady o 9:00 od pytań w sprawach bieżących, a o 11:15 wysłucha, na wniosek klubu KO, informacji bieżącej w sprawie zagrożenia bezpieczeństwa finansowego i energetycznego polskich rodzin.

O 15:15 odbędzie się II czytanie rządowego projekcie ustawy o dodatku węglowym, co w praktyce oznacza, że propozycja zostanie przegłosowana w trakcie jutrzejszego bloku głosowań.

O 16:30 Sejm zajmie się sprawozdaniem komisji finansów publicznych w sprawie sprawozdania z wykonania budżetu państwa za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku wraz z przedstawioną przez Najwyższą Izbę Kontroli analizą wykonania budżetu państwa i założeń polityki pieniężnej. W planie jest też m.in. sprawozdanie z działalności Narodowego Banku Polskiego w 2021 roku.