O 10:50 w Senacie odbędzie się briefing marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego przed 45. posiedzeniem izby, które rozpoczyna się o 11:00. W porządku obrad m.in. ustawa o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom, a także informacja o istotnych problemach wynikających z działalności i orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego w 2020 roku. Ponadto na posiedzeniu Senatu dojdzie do II czytania projektu uchwały w sprawie ustaleń poczynionych przez senacki zespół do spraw spółki GETBACK S.A.

Prezydent Andrzej Duda kontynuuje wizytę w Madrycie. Na około 9:00 planowany jest przyjazd do budynku IFEMA, gdzie o 10:00 rozpocznie się ceremonia powitania głów państw i szefów rządów państw NATO przez premiera Hiszpanii Pedro Sancheza Pereza-Castejona oraz sekretarza generalnego Sojuszu Północnoatlantyckiego Jensa Stoltenberga.

Na 10:25 zaplanowano family photo, a na 10:30 – posiedzenie Rady Północnoatlantyckiej. O 13:30 odbędzie się spotkanie PAD z prezydentem Korei Yoon Suk-yeolem, o 14:30 – z premierem Australii Anthonym Albanese.

O 14:40 PAD weźmie udział w wizycie głów państw i szefów rządów państw NATO na Wystawie Technologii Sojuszu Północnoatlantyckiego, a o 15:00 odbędzie się posiedzenie Rady Północnoatlantyckiej. Ostatni punkt to obiad roboczy o 19:00.