O 9:30 kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska spotka się z z rzemieślnikami w Twardogórze. Po spotkaniu, około 10:15, odbędzie się konferencja prasowa. O 12:30 w Opolu odbędzie się spotkanie z grupą aktywnych kobiet, a tuż po konferencja prasowa. Z kolei o 14:00 w Kędzierzynie-Koźle odbędą się rozmowy z mieszkańcami w ramach akcji „Powiedz Kidawie o sprawie”.

Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna będzie przebywać na Śląsku. O 10:15 w Gliwicach odbędzie się briefing prasowy z udziałem Zygmunta Frankiewicza i Borysa Budki. O 11:30 w Rybniku odbędzie się kolejny briefing prasowy z udziałem Marka Krząkały oraz kandydatów do Senatu: Marka Migalskiego i Grzegorza Wolnika, o 13:30 briefing prasowy w Bielsku-Białej z udziałem Jarosława Klimaszewskiego, Mirosławy Nykiel i kandydatów do Senatu: Agnieszki Gorgoń-Komor i Huberta Maślanka, a o 17:00 – regionalna konwencja Koalicji Obywatelskiej w Chorzowie z udziałem z udziałem Małgorzaty Kidawa-Błońskiej i Grzegorza Schetyny.

Premier Mateusz Morawiecki będzie przebywał z wizytą w województwie wielkopolskim. Szef polskiego rządu o 11:10 weźmie udział w uroczystości podpisania porozumienia w sprawie udzielania pomocy repatriantom w Poznaniu. Na 12:20 zaplanowano wizytę w firmie Amica S.A.

O 9:30 w siedzibie centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie prezydent Andrzej Duda weźmie udział w uroczystej gali z okazji jubileuszu 85-lecia utworzenia ZUS. W godzinach 11:30-14:00 w Belwederze odbędzie się ceremonia złożenia listów uwierzytelniających prezydentowi Andrzejowi Dudzie przez ambasadorów: Królestwa Marokańskiego, Królestwa Niderlandów, Związku Australijskiego, Państwa Izrael i Republiki Greckiej.

O 9:00 w Tczewie odbędzie się konferencja prasowa Lewicy połączona z prezentacją „Paktu Lewicy dla Małych i Średnich miast” oraz spotkaniem z mieszkańcami na czerwonej kanapie. O 11:45 w Toruniu odbędzie się konferencja prasowa Lewicy poświęcona nauce i szkolnictwu wyższemu. Z kolei o 11:15 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa Patryka Jakiego i kandydatów do Sejmu z listy PiS.

O 9:30 przed Zakładem Karnym w Chmielowie, odbędzie się konferencja prasowa ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro oraz wiceministra Marcina Warchoła. Temat: Inwestycje w więziennictwo. O 13:00 w Warszawie odbędzie się briefing prasowy ministra cyfryzacji Marka Zagórskiego. Temat: Wyborczy rekord! – setki tysięcy wniosków online o dopisanie do rejestru i spisu wyborców.

O 14:30 w Tarnowie odbędzie się konferencja z udziałem prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, kandydata na senatora Zbigniewa Karcińskiego, przewodniczącego Rady Miasta Tarnowa Jakuba Kwaśnego i prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli.

09:00 – konferencja prasowa Lewicy dot. „Paktu Lewicy dla Małych i Średnich miast” w Tczewie

09:30 – spotkanie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej z rzemieślnikami w Twardogórze

09:30 – udział prezydenta Andrzeja Dudy w uroczystej gali z okazji Jubileuszu 85-lecia utworzenia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

09:30 – konferencja prasowa Zbigniewa Ziobro i Marcina Warchoła w Chmielowie

10:15 – briefing prasowy Grzegorza Schetyny z udziałem Borysa Budki i Zygmunta Frankiewicza w Gliwicach

10:15 – konferencja prasowa Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w Twardogórze

11:10 – udział premiera Mateusza Morawieckiego w uroczystości podpisania porozumienia w sprawie udzielania pomocy repatriantom w Poznaniu

11:15 – konferencja prasowa Patryka Jakiego i kandydatów PiS do Sejmu w Warszawie

11:30 – ceremonia złożenia listów uwierzytelniających w Belwederze

11:30 – briefing prasowy Grzegorza Schetyny z udziałem Marka Krząkały, Marka Migalskiego i Grzegorza Wolnika w Rybniku

11:45 – konferencja prasowa Lewicy poświęcona nauce i szkolnictwu wyższemu w Toruniu

12:20 – wizyta premiera Mateusza Morawieckiego w firmie Amica S.A.

12:30 – spotkanie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej z grupą aktywnych kobiet w Opolu

13:00 – briefing prasowy Marka Zagórskiego

13:30 – briefing prasowy Grzegorza Schetyny z udziałem Mirosławy Nykiel, Agnieszki Gorgoń-Komor, Jarosława Klimaszewskiego i Huberta Maślanki w Bielsku-Białej

14:00 – rozmowy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla w ramach akcji „Powiedz Kidawie o sprawie”

14:30 – konferencja z udziałem Władysława Kosiniaka-Kamysza w Tarnowie

17:00 – regionalna konwencja Koalicji Obywatelskiej w Chorzowie z udziałem Małgorzaty Kidawa-Błońskiej i Grzegorza Schetyny