Stawka tych wyborów jest przeogromna. Jest to wybór między Polską solidarną, która chce, żeby wszyscy korzystali z owoców wzrostu, żeby tak jak nasze programy charakteryzują się jedną zasadniczą cechą – powszechność. Dotarcie do wszystkich, do wszystkich rodzin, wszytskich przedsiębiorców, służba zdrowia ma być bezpłatna dla wszystkich, itd. To jest nasza wizja rozwoju. Solidarna Polska, ale jednocześnie nowoczesna. Pokazujemy, że przyciągane przez nas inwestycje, miejsca pracy, przedsiębiorcy stworzyli tyle miejsc pracy, że dzisiaj mamy najniższe w historii bezrobocie – mówił Mateusz Morawiecki w rozmowie z Michałem Adamczykiem w programie „Gość Wiadomości” TVP Info.

Po drugie stronie mamy tę koalicję chaosu, o której powiedziałem. Mamy też ryzyko powrotu do tego, jak mówią celebryci wspierający drugą stronę, żeby było tak jak było – mówił dalej premier.

Proszę wszystkich Polaków o głos. Proszę wszystkich Polaków o głosowanie za Polską, ale też w szczególności proszę o głos na PiS, bo za nami stoi wiarygodność, konsekwencja, spokój i jednocześnie normalność – stwierdził Morawiecki.