O 8:30 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Kidawa-Błońskiej, Barbary Nowackiej, Katarzyny Piekarskiej, Marka Borowskiego, Dariusza Jońskiego oraz Grzegorza Napieralskiego.

O 10:00 Małgorzata Kidawa-Błońska w Łodzi weźmie udział w spotkaniu otwartym z udziałem Bartosza Arłukowicza. Tuż po spotkaniu odbędzie się konferencja prasowa. Kolejne aktywności kandydatki Koalicji Obywatelskiej na premiera to konferencja prasowa z udziałem prezydenta Zduńskiej Woli Konradem Pokorą o 12:15, spotkanie w Koninie pt. „Kino w każdej gminie” o 14:45 i spotkanie otwarte w Ostrowie Wielkopolskim o 17:00.

O 9:30 w KPRM premier Mateusz Morawiecki w spotka się z przedstawicielami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Prezydent Andrzej Duda złoży wizytę w Wielkopolsce, gdzie o 16:30 spotka się z mieszkańcami powiatu pilskiego. O 18:15 złoży wiązankę kwiatów przed pomnikiem ks. Bolesława Domańskiego w Złotowie, a o 19:00 spotka się z mieszkańcami powiatu złotowskiego.

O 8:30 liderzy Lewicy będą rozdawać kawy i drożdówki przy metrze Politechnika w Warszawie. O 12:00 przed Sejmem odbędzie się „happening jednoczący Polki i Polaków – Lewica łączy Polską flagę”. O 14:30 w Suchedniowie odbędzie się spotkanie z udziałem europoseł PiS Beaty Szydło. O 16:00 w Kielcach odbędzie się konwencja z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

08:30 – rozdawanie kawy i drożdżówek przez liderów Lewicy przy metrze Politechnika w Warszawie

08:30 – konferencja prasowa z udziałem Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Barbary Nowackiej, Katarzyny Piekarskiej, Marka Borowskiego, Dariusza Jońskiego oraz Grzegorza Napieralskiego w Warszawie

09:30 – spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami Polskiego Związku Piłki Siatkowej

10:00 – udział Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w spotkaniu otwartym z udziałem Bartosza Arłukowicza w Łodzi i konferencja prasowa

10:20 – konferencja prasowa Patryka Jakiego oraz Marcina Kozika w Jaworznie

12:00 – happening Lewicy „jednoczący Polki i Polaków – Lewica łączy Polską flagę” przed Sejmem

12:15 – konferencja prasowa Małgorzaty Kidawy-Błońskiej z udziałem prezydenta Zduńskiej Woli Konradem Pokorą

14:30 – spotkanie z udziałem Beaty Szydło w Suchedniowie

14:45 – spotkanie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej pt. „Kino w każdej gminie” w Koninie

16:00 – konwencja z udziałem Jarosława Kaczyńskiego w Kielcach

16:30 – spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami powiatu pilskiego

18:15 – złożenie przez prezydenta Andrzeja Dudę wiązanki kwiatów przed pomnikiem ks. Bolesława Domańskiego w Złotowie

17:00 – spotkanie otwarte Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w Ostrowie Wielkopolskim

19:00 – spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z mieszkańcami powiatu złotowskiego