Senat wznowi obrady o 9:00 i rozpocznie od wysłuchania informacji o wynikach działalności Centralnego Biura Antykorupcyjnego w 2018 roku, którą przedstawi jej szef Ernest Bejda.

O 10:00 prezydent Andrzej Duda złoży wieniec przed pomnikiem Rzezi Wołyńskiej w Warszawie z okazji Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.

O 11:30 na skwerze przy pomniku AK, przy ul. Wiejskiej w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa Wiosny, na której zostanie przedstawiony stan rozmów koalicyjnych z udziałem Wiosny oraz „votum nieufności wobec 4 lat polityki społecznej rządu PiS i pakiet koniecznych zmian”.

O 13:00 w Ostrowie Wielkopolskim prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz biuro poselskie posła PSL Piotra Walkowskiego. O tej samej godzinie odbędzie się konferencja prasowa.

Między 15:00 a 17:30 w Belwederze odbędzie się ceremonia złożenia listów uwierzytelniających prezydentowi Andrzejowi Dudzie przez ambasadorów Uzbekistanu, Filipin, Bośni i Hercegowiny, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Czadu.