O 11:00 we Wrocławiu odbędzie się konwencja regionalna PiS z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego. Następnie, o 12:30 w Strzelinie odbędzie się spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego, a w Wieluniu o 14:00 – spotkanie prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Ponadto o 10:00 PMM weźmie udział w otwarciu wrocławskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorców, o 16:00 – już w Warszawie – w prezentacji dotyczącej programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich.

O 11:00 w Warszawie odbędzie się posiedzenie Rady Krajowej PO, podczas której największa partia opozycyjna zaakceptuje kandydatów na listy Koalicji Europejskiej w wyborach do PE. Wspólna konwencja KE – o czym pisaliśmy na 300POLITYCE – odbędzie się 6 kwietnia.

Także dziś ugrupowanie Roberta Biedronia przedstawi swoich kandydatów w wyborach do PE. – Już niebawem zaprezentujemy Wam naszą Nową Europejską Drużynę. Bądźcie z nami 23 marca o 13:30 w warszawskim Palladium, gdzie przedstawimy nasze kandydatki i kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Czas, aby do Europy wreszcie nadeszła Wiosna! Wspólnie dodamy jej skrzydeł – zapowiadają organizatorzy.

O 10:00 szef MSWiA Joachim Brudziński wręczy promesę na remont mostu w Górkach Noteckich. Uroczystość odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Strzelcach Krajeńskich. O 13:00 w Radomiu odbędzie się konferencja prasowa prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika oraz posła do PE Jarosława Kalinowskiego.