Przyszedł ten moment, żeby wszystkim podziękować. Warszawiankom i warszawiakom za te setki godzin spędzone na ulicach naszego miasta. Za rozmowy, na podstawie których powstał nasz program. Podziękowania dla tej fantastycznej ekipy, z której część jest za mną, która mnie wspierała przez te ostanie miesiące. Podziękowania dla mojej rodziny, podziękowania dla przyjaciół. Przede wszystkim apel do wszystkich państwa, którzy mnie słuchacie. Spotkajmy się w niedzielę w przy urnach wyborczych. Te wybory są niesłychanie istotne, jest potrzebna całkowita mobilizacja. Ten głos będzie niesłychanie istotny, bo on zdeterminuje przyszłość naszego miasta. Także idźmy wszyscy do wyborów, nic nie jest rozstrzygnięte. Pamiętajcie państwo o tym, że rozstrzygająca chwila będzie dopiero w niedzielę. Spotkajmy się w niedzielę, oddajcie głos na Koalicję Obywatelską, na listę nr 4 – mówił Rafał Trzaskowski podczas briefingu na Nowym Mieście.