O 11:00 Patryk Jaki weźmie udział w uroczystości podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Muzeum Historii Polski. O 12:00 odbędzie się konferencja prasowa kandydata PiS. Ponadto o 7:00 odbędzie się poranne spotkanie Piotra Guziała z mieszkańcami.

O 10:15 premier Mateusz Morawiecki weźmie udział w uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Muzeum Historii Polski.

O 13:30 odbędzie się wspólna konferencja prasowa prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej oraz liderów Koalicji Obywatelskiej: Grzegorza Schetyny, Katarzyny Lubnauer oraz Barbary Nowackiej.

O 10:00 w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbędzie się „Narodowa Debata o Rodzinie” z udziałem wicepremier Szydło i minister Rafalskiej. O 11:00 konferencję na temat przekształcania użytkowania wieczystego we własność organizuje minister Jacek Sasin i Artur Soboń z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. W tym samym czasie minister Anna Zalewska w KPRM weźmie udział w obchodach Dnia Edukacji Narodowej.

Dziś i jutro prezydent Andrzej Duda weźmie udział w spotkaniu prezydentów państw Grupy Wyszehradzkiej w Szczyrbskim Jeziorze na Słowacji. Na dziś zaplanowano dwie sesje plenarne oraz wizytę w Muzeum Wsi Liptowskiej.

O 11:00 w Poznaniu odbędzie się konferencja prasowa KKW SLD Lewica Razem z udziałem przewodniczącego SLD Włodzimierza Czarzastego. Temat: propozycja lewicy w zakresie zdrowia. Z kolei o 16:00 w Szczecinie odbędzie się konferencja prasowa oraz rozdawanie gazetek wyborczych z udziałem przewodniczącego Czarzastego.