O 9:30 w Ministerstwie Sprawiedliwości odbędzie się konferencja prasowa na której zostanie zaprezentowany raport przedstawiający straty, które poniosła Warszawa i jej mieszkańcy w wyniku procesu reprywatyzacji. Jego przedstawienie zapowiadał niedawno Patryk Jaki. Na 16:00 zaplanowana jest konferencja kandydata PiS, a na 8:00 – Piotra Guziała.

O 9:15 na wspólnej konferencji prasowej kandydat PSL na prezydenta Warszawy, Jakub Stefaniak, i kandydatka na radną Małgorzata Tyszka-Hebda przedstawią propozycje związane z usprawnieniami komunikacji mieszkańców z instytucjami miejskimi.

O 11:00 odbędzie się spotkanie Rafała Trzaskowskiego z internautami. Kandydat na prezydenta Warszawy podczas rozmowy na żywo będzie odpowiadał na pytania mieszkańców Warszawy.

Także o 11:00 Jan Śpiewak i koalicja Wygra Warszawa zaprezentują szczegóły dot. Parku Centralnego. Z kolei liderzy Koalicji Obywatelskiej odwiedzą Ziemię Łódzką. O 11:00 spotkają się z mieszkańcami Łasku, o 14:00 Łasku, o 14:30 Pabianic, o 15:30 Bełchatowa i o 17:00 Radomska.