O 10:00 odbędzie się konferencja prasowa Piotra Zgorzelskiego i Jakuba Stefaniaka, w czasie ktorej zaprezentowany zostanie nowy spot PSL.

O 12:00 odbędzie się konferencja prasowa Patryka Jakiego, podczas której zostanie przedstawiony kandydat na wiceprezydenta Warszawy. Także o 12:00 odbędzie się briefing prasowy Rafała Trzaskowskiego, podczas którego zaprezentowane zostaną kolejne propozycje programowe „Zdrowa Warszawa”.

Kandydat KO o 13:00 weźmie udział w pikniku „Pożegnanie lata na działkach” organizowanym na terenie Ogródków Działkowych „Waszyngtona”. Następnie, od ok. 15:00 zaplanowany jest spacer po Parku Skaryszewskim, odwiedziny Pikniku Historyczno-Niepodległościowego na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych i rozmowy ze spacerowiczami.

O 13:00 w Zielonej Górze odbędzie się spotkanie wyborcze PiS z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego. Po zakończeniu spotkania, wyjazd PiS-busa na spotkania wyborcze: o 16:30 w Świebodzinie i o 18:15 w Gorzowie Wielkopolskim. Ponadto o 11:30 PMM weźmie udział w uroczystości otwarcia drogi S3 odcinek Nowa Sól – Kaźmierzów.