Schetyna: Gawłowski będzie na przyszłotygodniowym posiedzeniu Sejmu. Na pewno spotka się z dziennikarzami
Schetyna: Gawłowski będzie na przyszłotygodniowym posiedzeniu Sejmu. Na pewno spotka się z dziennikarzami
– Będzie [Stanisław Gawłowski] w przyszłym tygodniu na posiedzeniu [Sejmu]. Ta sprawa będzie się toczyć, a on będzie walczył o swoje dobre imię. Na pewno spotka się z dziennikarzami, żeby opowiedzieć o całej koszmarnej historii – mówił Grzegorz Schetyna w rozmowie z Grzegorzem Kajdanowiczem w „Faktach po faktach” TVN24.
Pytany, czy będzie dalej pełnić obowiązki sekretarza generalnego PO, stwierdził: – My mamy to tak podzielone, że te obowiązki przygotowania i prowadzenia sekretariatu generalnego, one są podzielone i prowadzone działania, ponieważ przed kampanią musimy to robić. Więc tutaj nie ma konieczności jego bezpośredniego czy błyskawicznego powrotu.
Więcej z: Live

Bielan: SOP zajmuje się przekazywaniem informacji zaprzyjaźnionym dziennikarzom

„Twardo stoję na stanowisku, że politycy różnych opcji powinni ze sobą rozmawiać”. Hołownia odnosi się do medialnych doniesień
„Pierwszy żołnierz od II wojny światowej, który poległ w obronie granicy”. Duda wspomina sierżanta Sitka
