Piekarska: Kandydatem SLD w Warszawie Andrzej Celiński. Myślę, że zamiesza w tych wyborach i przejdzie do II tury. A jak przejdzie do II tury, to wygra wybory

Jestem w tej chwili radną sejmiku województwa mazowieckiego i wydaje mi się, że jestem bardzo zaangażowaną radną, choć trochę niesprawiedliwe jest to, że nie widać tego, co radni robią, a naprawdę robią bardzo wiele. Zdecydowałam się kandydować do sejmiku województwa. A gdybym kandydowała do sejmiku województwa, to wyklucza start na prezydenta Warszawy. Mam parę fajnych pomysłów na ten sejmik i chciałam je realizować w przyszłej kadencji” – mówiła w Poranku Radia TOK FM Katarzyna Piekarska z SLD.

Będzie to bardzo godny kandydat i chyba to nie jest wielkie zaskoczenie. Wczoraj Rada Warszawy pozytywnie zaopiniowała, był też sam kandydat. Jest to Andrzej Celiński. Jest to postać, która jest obecna w polityce już bardzo długo, osoba o niezwykłej uczciwości i pracowitość. Myślę, że będzie dobrym kandydatem i myślę, że naprawdę zamiesza w tych wyborach i przejdzie do drugiej tury. A jeżeli przejdzie do drugiej tury, to wydaje mi się, że te wybory wygra” – dodawała.