Wanda Traczyk-Stawska, Rzepliński i Strzembosz wystąpią ze Schetyną na Marszu Wolności w sobotę a na scenie znajdzie się m.in Ujazdowski

300POLITYKA poznała scenariusz Marszu Wolności jaki organizuje w sobotę Platforma Obywatelska. Po oficjalnym rozpoczęciu imprezy w imieniu organizatorów: Piotra Borysa i Andrzeja Halickiego i odśpiewaniu hymnu głos zabiorą: Grzegorz Schetyna, Wanda Traczyk-Stawska, uczestniczka Powstania Warszawskiego nie wpuszczona przez Kuchcińskiego do Sejmu a także  prof. Andrzej Rzepliński, Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak oraz Andrzej Seweryn.

W części politycznej wystąpią liderzy: ponownie Grzegorz Schetyna oraz Katarzyna Lubnauer i przedstawiciel KOD.

W kolejnej części – „Praworządność” głos zabiorą: prof. Adam Strzembosz, Jerzy Stępień i Marcin Matczak. W części „kobiecej” będą przemawiały posłanki PO a w części samorządowej: Wadim Tyszkiewicz i Rafał Trzaskowski.

Na scenie głównej mają znaleźć się Małgorzata Kidawa-Błońska, Kalina Schetyna, Ewa Kopacz, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Marzena Okła-Drewnowicz, Henryka Krzywonos, Dorota Malinowska-Grupińska, Jarosław Marciniak, Kazimierz Ujazdowski, Rafał Trzaskowski, Borys Budka i Janusz Lewandowski.