NEWS
26/01/2018
15:43
W poniedziałek kolejna debata ekspercka stowarzyszenia Plan Petru
W poniedziałek kolejna debata ekspercka stowarzyszenia Plan Petru
Druga debata ekspercka "Plan Naprawy Państwa: uwolnić przedsiębiorczość Polaków” organizowana przez stowarzyszenie Plan Petru odbędzie się 29 stycznia - tj. najbliższy poniedziałek - w sali 102 Sejmu o 11:00. Do udziału w debacie zaproszeni zostali eksperci, przedstawiciele organizacji przedsiębiorców, środowisk akademickich, a także organizacji pozarządowych, wspierających polską przedsiębiorczość.
Jak mówią nam organizatorzy, są już potwierdzenia ze strony przedstawicieli z N, PO i PSL i SLD oraz większości organizacji pracodawców i młodych przedsiębiorców i startupowców.
- Stworzenie płaszczyzny dialogu ekspertów nt. przedsiębiorczości pozwoli nam wspólnie zastanowić się nad obecnym stanem polskiej przedsiębiorczości, edukacji i dyplomacji gospodarczej, a także dokonać analizy strategii rozwojowych polskich przedsiębiorstw i regulacji, dotyczących sektora MMŚP - napisano w zaproszeniu.
live
79 min.
66 min.
„Nie było żadnego łupienia” — Motyka opowiada na słowa Czarnka
69 min.
„Prezydent podpisał 5 ustaw” — Leśkiewicz publikuje listę
76 min.
„Ja mam jeszcze plan C” — Klimczak o SAFE
80 min.
„Gdyby prezydent podpisał tę ustawę, już byśmy startowali z przetargami” — Klimczak o SAFE
80 min.
Sawicki: W przyszłym tygodniu będziemy składali do Sejmu ustawę o naprawie służby zdrowia
84 min.
Klimczak: Pracujemy nad specjalnym pakietem deregulacji w budowlance
89 min.
„Mam przygotowaną ustawę” — Klimczak o nadchodzących zmianach w szkoleniu i egzaminowaniu kierowców
98 min.
„Nie mamy takiej większości parlamentarnej” — Sawicki o postawieniu Ziobry przed TS
2 godz.
Sawicki: Nigdy nie będzie wspólnej listy
polecane
"Działania spóźnione o tygodnie, plan nadal rozwiązuje tylko część problemów". Szefernaker o rządowym projekcie
polecane
Morawiecki odpowiada Tuskowi. ''Ceny Paliw Niżej'' kontra ''Co Platforma Nakradła''
polecane
"Chcemy, żeby ustawy jutro zostały przekazane do prezydenta”. Czarzasty o rządowym pakiecie dot. cen paliw
polecane
"Tak czy inaczej złożą przysięgę". Tusk o nowo wybranych sędziach TK
polecane
„Wszyscy powinniśmy zobaczyć ceny obniżone o około 1,20 zł na litrze”. Tusk prezentuje pakiet CPN
polecane
"Sojusznik PiS". Kierwiński o Braunie i głosowaniu w PE nad immunitetem
polecane