Szefernaker: Niech PO pojedzie nad morze i zobaczy uśmiech Polaków, którzy pierwszy raz mogli pojechać na wakacje

– Martwi brak programu, propozycji. Mówią o uśmiechach, a w sobotę uśmiechy były wymuszone przez prowadzącego marsz- „teraz się uśmiechamy”. Polecam, żeby politycy PO w wakacje pojechali nad polskie morze i zobaczyli tam uśmiechy Polaków, mających w końcu możliwość dzięki naszym programom pojechać pierwszy raz w życiu na wakacje – mówił w Sygnałach Dnia PR1 Paweł Szefernaker.

Szefernaker: Nikt nie ucieka od referendum

– Debata o zmianach Konstytucji przed nami. Z drugiej strony, Polacy wybrali program, który jest realizowany, bo w 2011 PO nie mówiła, że podniesie wiek emerytalny, my w kampanii mówiliśmy o gimnazjach. Sytuacja referendum prezydenta Komorowskiego pokazała, że Polacy nie są przyzwyczajeni do tej formy wypowiadania się, ale nikt od referendum nie ucieka – mówił minister w KPRM w Polskim Radiu.

Mówią o wolności, a zapowiadają rozliczenia

– Mówią o wolności a jednocześnie zapowiadają rozliczenia, że tej wolności nie będzie, że będą rozliczać. Przez 8 lat nie dawali Polakom możliwości wyboru, czy Polacy chcą pracować dłużej czy krócej, kazali pracować do śmierci – mówił Szefernaker.