WKK: Wojna PiS z PO, która dziś przeniosła się na perony, może być zasłoną dymną dla złych ustaw

Zamieszanie, które wywołuje PiS, a dziś ich wojna z PO, która przeniosła się na perony, to zasłona dymna dla złych ustaw – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz na briefingu w Sejmie. Jak dodał:

„PiS tylnymi drzwiami chce wprowadzić GMO w Polsce. Zamieszanie, które wywołują, a także wojna PiS-u z PO, która dziś przeniosła się na perony, może być zasłoną dymną dla złych ustaw które wprowadzają po cichu. Takim przykładem, który jest niebezpieczny dla zdrowia Polaków, jest ustawa o GMO. PiS zgadza się na uprawy roślin genetycznie modyfikowanych, już jest po pierwszym czytaniu takiej ustawy. PSL będzie bronić zdrowia Polaków, dobrej zdrowej żywności polskich producentów ale także ekosystemu który PiS burzy. Emocjonujące tematy nie mogą przykryć psucia Polski”

Pytany o dzisiejszy przyjazd Donalda Tuska do Warszawy,

„W polskiej polityce ten przykład potwierdza, jak cienka jest granica w polityce między miłością a nienawiścią. 2 lata temu była wina Tuska, dziś się wita Tuska. To pokazuje, jak się wszystko zmienia. PiS zrobił olbrzymią przysługę Donaldowi Tuskowi, nakręcając spiralę buduje jego pozycję. Być może to efekt uboczny, kompletne zamieszanie. Sprawa oczywiście ma podtekst polityczny i nie ma co tego ukrywać, ale z drugiej strony nie robiłbym z tego wielkiej fety”